Skorzystaj z efektu synergii
TRAFFIT i PERFORMANTE

Przyciągaj. Rekrutuj. Angażuj. Analizuj.

Wykorzystuj strategie marketingowe do przyciągania i angażowania najlepszych talentów.

01

Kampania wizerunkowa

02

Landing
page

03

Aplikacja
przez formularz

Większa konwersja,
precyzyjna segmentacja

04

System ATS

05

Zatrudnienie

Analityka

Opieraj swoje działania na najnowszych technologiach aby wygrywać w wyścigu po najlepsze talenty.

01

Wyróżnij się i przyciągnij kandydatów

Dzięki kreatywnym kampaniom wizerunkowo-rekrutacyjnym Twoje firma i jej oferty pracy wyróżnią się na tle konkurencji i dotrą do najlepszych talentów. Chwytliwe i autetyczne komunikaty oraz atrakcyjne materiały graficzne sprawią, że Twoja oferta przyciągnie uwagę.

Poznaj Performante

02

Rekrutuj szybko i wygodnie

Twórz ogłoszenia spójne z identyfikacją wizualną Twojej organizacji dzięki szablonom HTML oraz pozyskuj aplikacje za pomocą responsywnych i customowych formularzy aplikacyjnych. Korzystaj z dobrodziejstw automatyzacji, aby nie tracić czasu na powtarzalne czynności - i móc skupić się na ludziach!

Poznaj TRAFFIT

03

Maksymalizuj efekty

Uwolnij się od manualnych zadań i zaufaj technologii, która zautomatyzuje komunikację z kandydatami. Skorzystaj z narzędzi segmentujących Twoich kandydatów i angażuj ich w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Zdefiniuj kryteria i zacznij Programy Candidate Experience czy Employee Advocacy już w trakcie rekrutacji.

04

Bazuj na kompletnych danych

Od pierwszego bannera aż po zatrudnienie. Śledzimy całą drogę kandydata, by dać Ci wiarygodne dane na temat skuteczności naszych komunikatów i grafik. Pełna transparentność efektów kampanii dostępna w czasie rzeczywistym, a także wnioski i rekomendacje pozwalają na prawdziwie efektywne wykorzystanie budżetów.

Co zyskujesz?

Unikalną na rynku analitykę, która przeniesie Twoje działania rekrutacyjne w nowy wymiar. Zwiększysz skuteczność Twoich działań, zaoszczędzisz czas i budżet. To jedyne rozwiązanie, które pozwala monitorować drogę kandydata od wyświetlenia pierwszego banneru aż po zatrudnienie. Inwestuj tylko w skuteczne działania.

Customizacja

Dzięki projektowanym materiałom graficznym masz pewność zgodności z identyfikacją marki. Zyskujesz niestandardowe projekty, które dzięki kreatywności pasują do preferencji grupy docelowej, a tym samym przynoszą znacznie lepsze rezultaty. To nowoczesne podejście do promocji rekrutacji, które faktycznie się opłaca.

Analityka

Dzięki naszej synergii zaawansowana analityka przestaje być domeną marketingu. Działaj w oparciu o dane i zyskuj przewagę nad konkurencją rekrutacyjną. Precyzyjne dane, które dadzą odpowiedź na istotne pytania: które kreacje reklamowe przynoszą najbardziej wartościowych kandydatów? Kto z kandydatów wypełnił formularz rekrutacyjny od razu, a kto potrzebował więcej czasu? W którym miejscu kandydaci rezygnują z procesu? Która osoba ma potencjał, by zostać ambasadorem marki?

Poznaj nas

Performante jest agencją digitalową, która łączy kompetencje marketingowe i employer brandingowe. Naszą misją jest kreowanie wyrazistych, silnych i autentycznych marek pracodawcy. Dzięki nieszablonowym kampaniom wizerunkowym i rekrutacyjnym sprawiamy, że Twoje oferty są dobrze widoczne, a kandydaci częściej aplikują.

Maria Dulnikiewicz

Managing Director

TRAFFIT to system rekrutacyjny, które pomaga rekruterom w tworzeniu ogłoszeń, zarządzaniu talentami, wysyłaniu im spersonalizowanych wiadomości i zatrudnianiu ich. Pomaga rozwiązać największe wyzwania rekruterów i rekruterek, jakimi są znalezienie najlepszych kandydatów i współpraca z Hiring Managerami. Zwiększa skuteczność prowadzonych procesów i przyspiesza je, pozwalając na zatrudnienie właściwej osoby - za każdym razem!

Adrian Wolak

CEO

Zacznijmy od rozmowy

Odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego

Administratorami Twoich danych osobowych są Performante Sp. z o.o. z siedzibą przy placu Europejskim 1, 00-844 Warszawa, Polska oraz Traffit Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-451, Aleja Zwycięstwa 96/98. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności Performante oraz Polityką Prywatności Traffit.

Privacy Policy

Copyright © 2024 Performante.